تبلیغات
بتن سبک - همکاری در فروش فایل های فورکیا
مقالات بتن سبک

همکاری در فروش فایل های فورکیا

نویسنده :
تاریخ:1395/10/30-06:32 ب.ظ

آشنایی با تاریخچه جنگ جهانی اول و دوم ***

آشنایی با تاریخچه جنگ جهانی اول و دوم ***تحقیق آشنایی با تاریخچه جنگ جهانی اول و دوم ، تحقیق مناسبی برای رشته علوم سیاسی و تاریخ است که برای دانلود در ۵۱ صفحه مهیا شده است. 
در این تحقیق ابتدا به طور مفصل به بررسی نحوه پیدایش هر کدام از این جنگ های جهانی می پردازیم ، سپس جنگ کشورهای مختلف با هم را بررسی می کنیم و به بررسی نقش کشورهای مختلف در این جنگ می پردازیم. در ادامه از جنایات کشورها علیه

آشنایی با جنگ ویتنام و جنایات آمریکا در این جنگ ***

آشنایی با جنگ ویتنام و جنایات آمریکا در این جنگ ***تحقیق آشنایی با جنگ ویتنام و جنایات آمریکا در این جنگ ، تحقیق مناسبی برای رشته علوم سیاسی و تاریخ است که برای دانلود در ۱۷ صفحه مهیا شده است. 
در این تحقیق به بررسی جنگ ویتنام و جنایاتی که آمریکا در این جنگ انجام داده است می پردازیم . ابتدا از نحوه پیدایش جنگ شروع و به نقش کشورها در این جنگ و رویدادهای مهم آن می پردازیم….جزئیات بیشتر / دانل

آشنایی با هولوکاست ایرانی در جنگ جهانی اول ***

آشنایی با هولوکاست ایرانی در جنگ جهانی اول ***
آشنایی با هولوکاست ایرانی در جنگ جهانی اول ، تحقیق آموزشی مناسبی برای رشته تاریخ و علوم سیاسی بوده و برای دانلود در ۱۷ صفحه مهیا شده است.
 
این تحقیق به طور جامع و کامل به بررسی موضوع قحطی در ایران در جنگ جهانی اول و جنایاتی که بر سر مردم ایران آمد ، می پردازد. از ابتدا به واکاوی موضوع می پردازد و هولوکاست ایرانی را به تفصیل بررسی مینماید.
 

تاریخچه جنایات آمریکا در ایران ***

تاریخچه جنایات آمریکا در ایران ***تاریخچه جنایات آمریکا در ایران ، تحقیق آموزشی و مطلب مناسبی برای رشته تاریخ و علوم سیاسی است که برای دانلود در ۳۱ صفحه مهیا شده است. 
این تحقیق مشتمل بر سر فصل های زیر می باشد . ابتدا به صورت مختصر به بررسی جنایات و توطئه های آمریکا می پردازیم سپس به تفصیل هر کدام از رویداد ها را بررسی می کنیم :
 

نخستین نشان از آمریکای بی‌نام نشان
تبانی آمریکا برا

تاریخچه جنگ بوسنی و هرزگوین ***

تاریخچه جنگ بوسنی و هرزگوین ***تاریخچه جنگ بوسنی و هرزگوین ، تحقیق آموزشی و مطلب مناسبی برای رشته تاریخ و علوم سیاسی است که برای دانلود در ۲۳ صفحه مهیا شده است. 
در این تحقیق به طور مفصل به بررسی جنگ بین بوسنی و هرزگوین و صرب ها می پردازد. این تحقیق مشتمل بر سرفصل های زیر می باشد :
 

پیشینه ماجرا
شرح درگیری ها
جغرافیای بوسنی
تاریخ سرزمین بوسنی
ساختار جمعیتی در بوسنی و هرزگوین
استقلال بو

جنایات اسرائیل در جنگ ۳۳ روزه با لبنان ***

جنایات اسرائیل در جنگ ۳۳ روزه با لبنان ***جنایات اسرائیل در جنگ ۳۳ روزه با لبنان ، تحقیق آموزشی و مطلب مناسبی برای رشته تاریخ و علوم سیاسی است که برای دانلود در ۳۰ صفحه مهیا شده است. 
این تحقیق به تفصیل به بررسی جنایات اسرائیل در جنگ ۳۳ روزه با لبنان ، از ابتدا تا انتها می پردازد . در ادامه به تعدادی از سرفصل های این تحقیق می پردازیم :
 

شروع درگیری بین دو طرف
هدف جنگ ۳۳ روزه

روز شمار

جنایات آمریکا در هیروشیما و ناگازاکی ***

جنایات آمریکا در هیروشیما و ناگازاکی ***جنایات آمریکا در هیروشیما و ناگازاکی ، تحقیق آموزشی و مطلب مناسبی برای رشته تاریخ و علوم سیاسی است که برای دانلود در ۳۰ صفحه مهیا شده است. 
این تحقیق به طور مفصل به بررسی دلایل بمباران اتمی آمریکا در هیروشیما و ناگازاکی و مسائل پیرامونی آن می پردازد . در ادامه به تعدادی از سرفصل های این تحقیق می پردازیم :
 

عملیات اول: بمباران هیروشیما
عملیات دوم:

مروری بر ۴۰۰ سال استعمار انگلیس ***

مروری بر ۴۰۰ سال استعمار انگلیس ***مروری بر ۴۰۰ سال استعمار انگلیس ، تحقیق آموزشی و مطلب مناسبی برای رشته تاریخ و علوم سیاسی است که برای دانلود در ۲۵ صفحه مهیا شده است. 
ما در این تحقیق به طور مفصل به بررسی ۴۰۰ سال استعمار انگلیس در دنیا می پردازیم . این مطلب مشتمل بر سر فصل های زیر می باشد :
 

تاریخچه و تعریف استعمار
آغاز استعمار انگلستان در آسیا
گسترش استعمار به آفریقا
سربازان بوئر در

نسل کشی ارامنه توسط عثمانی ها ***

نسل کشی ارامنه توسط عثمانی ها ***نسل کشی ارامنه توسط عثمانی ها ، تحقیق آموزشی و مطلب مناسبی برای رشته تاریخ و علوم سیاسی است که برای دانلود در ۴۲ صفحه مهیا شده است. 
ما در این تحقیق به طور مفصل به بررسی نسل کشی ارامنه توسط عثمانی ها می پردازیم . این مطلب مشتمل بر سر فصل های زیر می باشد :
 

تحقیق نسل کشی ارامنه توسط عثمانی ها
تاریخچه ماجرا
علت‌های نسل‌کشی ارمنیان
کنگره ارزروم-ن

بررسی انقلاب مخملی گرجستان ***

بررسی انقلاب مخملی گرجستان ***بررسی انقلاب مخملی گرجستان ، تحقیق آموزشی و مطلب مناسبی برای رشته تاریخ و علوم سیاسی است که برای دانلود در ۲۰ صفحه مهیا شده است. 
این تحقیق به طور مفصل به بررسی انقلاب مخملی گرجستان و مسائل پیرامونی آن می پردازد . در ادامه به تعدادی از سرفصل های این تحقیق می پردازیم :
 

آشنایی با کشور گرجستان
تاریخ گرجستان
انقلاب مخملی چیست؟
انقلاب مخملی گل سرخ گرجستان
انتخ
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.